about-pic-big

Tworzymy Wasze wspomnienia

Przygodę z kamerą oraz warsztatem filmowym rozpocząłem w 1988 r. Obecnie nasze Studio zajmuje się kompleksową obsługą Filmową i Fotograficzną szerokiej gamy zleceń, oraz archiwizacją materiałów na nośnikach DVD, BD-R oraz dostępnych na rynku katach pamięci.

Zajmujemy się produkcją filmów, fotografią plenerową i reportażową. Nasze Studio dysponuje najnowszym sprzętem do postprodukcji filmów video, oraz profesjonalnym sprzętem fotograficznym. W naszej pracy staramy się stale rozwijać, tak aby sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Nie obawiamy się trudnych zadań, zapewniając przy tym miłą i fachową obsługę. Fotografia ślubna to jedna z naszych pasji.

Film i Fotografia to nasza pasja. Z nią tworzymy Wasze wspomnienia.

Głównym zamierzeniem naszej działalności jest obsługa video i foto uroczystości takich jak: śluby, komunie, studniówki. Eventy firmowe, sportowe i kulturalne ,  filmowe prace dyplomowe, studniówki, albumy z życia dziecka, oraz archiwizowanie sesji Rad Miast i Gmin. Posiadamy doświadczenie w produkcji teledysków dla telewizji lokalnych oraz promocji zespołów muzycznych. Dzięki systemowi stabilizacji obrazu Steadicam Pilot firmy Tiffen posiadamy możliwość realizacji coraz bardziej popularnych filmów Libdub, realizowanych na potrzeby promocji miast, uczelni itp.

Każdy film dokumentujący rodzinne uroczystości, jest realizowany dyskretnie i z poczuciem dobrego smaku. To Wasz dzień, który ma przez cale życie wywoływać wspomnienia i emocje. Pokazywać Wasze szczęście, radość i piękno każdej przeżytej chwili Waszego cudownego dnia.

Dariusz Depta